• 11-11-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 •  

  7 listopada 2019 roku odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Verstehen

   

  W konkursie wzięło udział 3 uczniów: Sebastian Zeuge (III TMRiA), Martyna Kin (III TI) oraz Kevin Aßmann (I TI 5) .

  Konkurs polegał na słuchaniu treści w języku niemieckim i udzielaniu odpowiedzi. Aby wziąć udział potrzebne były słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu. Każdy uczeń miał do odsłuchania i rozwiązania 24 zadań o różnym poziomie trudności.

   

  Wyniki konkursu zostaną przekazane na adres e-mail Szkolnego Koordynatora Konkursu, najpóźniej do 2 tygodni po konkursie .

  Trzymamy kciuki !

   

  Organizacją konkursu zajmuje się Komitet Organizacyjny Konkursu Łowcy Talentów Jersz.

  Nauczyciele języka niemieckiego

  Katarzyna Banaszczyk
  Małgorzata Cichocka

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się