• 13-03-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • W związku z występowaniem przypadków koronawirusa COVID-19 w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników szkoły, zwracamy się z uprzejmą prośbą o ograniczenie wizyt w naszej placówce jedynie do spraw koniecznych i pilnych.

  Jednocześnie zachęcamy do korzystania:
  • z kontaktu elektronicznego: sekretariat@zscku.pl
  • z kontaktu telefonicznego 91 570 10 12 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00).
   
  Wszelkie zaświadczenia możemy przesłać skanem na wskazany adres e-mail. Oryginał zaświadczenia będzie do odbioru po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
   
  Bądźmy odpowiedzialni i nie narażajmy na niepotrzebne ryzyko siebie i innych.
   
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się