• 07-03-2018

  Data opublikowania

 • „MOJE PIERWSZE ZLECENIE”

  Trwają zajęcia pod hasłem „MOJE PIERWSZE ZLECENIE”  w ramach projektu „WSPARCIE SZKÓŁ I PLACÓWEK PROWADZĄCYCH KSZTAŁCENIE ZAWODOWE NA RZECZ ROZWOJU GOSPODARCZEGO NA OBSZARZE KONTRAKTU SAMORZĄDOWEGO „PYRZYCE+””.

  Uczniowie II klasy Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki podjęli się remontu roztrząsacza obornika. Prace są na etapie demontażu, czyszczenia, spawania i malowania elementów składowych. Działania te wykonywane są z wykorzystaniem sprzętu i narzędzi zakupionych w ramach projektu. Dzięki zaangażowaniu młodych techników sprzęty rolnicze odzyskają „drugą młodość” !

   

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się