• 06-12-2017

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Uwaga! Mikołajki!

  Kto był grzeczny w tym roku, mógł dziś dostać cukierka. Kto grzeczny nie był – dostał rózgę!

  Nasz szkolny Mikołaj (w tej roli tak jak z zeszłym roku przewodniczący SU Paweł Poźlewicz),

  w towarzystwie Mikołajek i renifera odwiedził dziś wszystkie klasy.

  Zdjęcia ze Świętym to już szkolna tradycja. Kto powiedział, że tylko dzieci chcą mieć zdjęcie z Mikołajem?

  laughinginnocenttongue-out

   

  Samorząd Uczniowski

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się