• 08-03-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • W dniu 7 marca 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach wzięli udział w wycieczce do systemu umocnień z okresu II Wojny Światowej znajdujących się w okolicach Międzyrzecza.

  Międzyrzecki Rejon Umocniony to jedne z największych podziemi fortyfikacyjnych świata, a łączna długość korytarzy szacowana jest na około 32-35 km. Podziemia odcinka centralnego są obecnie rezerwatem nietoperzy.

  Przedstawiciele naszej szkoły zwiedzili fragment całego systemu bunkrów i już dzisiaj zapowiedzieli dalszą eksplorację tego fascynującego miejsca.

         

                                                                                                                      Krzysztof Szymański

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się