• 13-08-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 •  

  EGZAMIN MATURALNY

   

  sesja POPRAWKOWA sierpień 2019

   

   

  pisemne egzaminy poprawkowe 20.08.2019 r.

   

   

  przedmiot

  sala

  matematyka

  40

  język angielski

  38

   

   

   

   

  ustne egzaminy poprawkowe 20.08.2019 r.

   

   

  przedmiot

  sala

  język polski

  36

   

   

  Egzamin maturalny poprawkowy rozpoczyna się o godz. 9:00.

   

  Absolwenci zobowiązani są do przybycia co najmniej 30 min. przed rozpoczęciem egzaminu.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się