• 10-12-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Konkurs plastyczno – językowy na najpiękniejszy album o wybranym mieście anglojęzycznym rozstrzygnięty

              W ubiegłym roku szkolnym uczniowie przygotowywali piękne prace konkursowe dotyczące wybranego kraju angielskiego obszaru językowego. W tym roku szkolnym tematem konkursu plastyczno – językowego na najpiękniejszy album było prezentacja w języku angielskim wybranego miasta.

              Komisja konkursowa, w której skład wchodzili nauczyciele języka angielskiego wyróżniła  i nagrodziła trzy najładniejsze prace.

  Miejsce I – Brazylia – Dominika Janczura i Nikola Kalitka z kl. IV TŻiUG

  przede wszystkim za własnoręcznie wykonane ilustracje zabytków tego miasta i odpowiedni dobór treści.

  Miejsce II – Halifax – Oliwia Janowska i Aleksandra Poznańska z kl. IV TŻiUG

  również za piękne szkice i ciekawy dobór treści

  Miejsce III – New York – Dominika Jaworska z kl. III TE

  za estetykę wykonanej pracy i poprawność merytoryczną i gramatyczną pracy.

  Zwycięzcom gratulujemy

  Nauczyciele języka angielskiego

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się