• 07-11-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dnia 23 października br. w Zespole Szkół Nr 2 CKU odbył się pierwszy etap Archidiecezjalnego konkursu o świętym Stanisławie Kostce pt."Droga Stanisława Kostki do Świętości". Organizatorami konkursu są: parafia pw. św. Andrzeja Boboli oraz I Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie.

  Celem konkursu jest poznanie życia św. Stanisława Kostki, popularyzacja jego drogi do świętości oraz zachęcenie do naśladowania św. Stanisława. Z naszej szkoły udział wzięło 23 uczniów. Zmierzyli się oni z trzydziestoma pytaniami otwartymi i zamkniętymi w czasie 45 minut. 15 uczniów zakwalifikowało się do drugiego etapu (finałowego), który odbędzie się 27 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w I Liceum Ogólnokształcącym przy al. Piastów 12 w Szczecinie.

  Przekazujemy serdeczne gratulacje dla naszych uczniów i życzymy powodzenia w drugim etapie - finałowym.

   

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się