• 02-11-2018

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 •           31 października 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach uczestniczyli w akcji poboru krwi ze wskazaniem dla pacjentów oddziału hematologii szpitala przy Unii Lubelskiej w Szczecinie.

           Akcję rozpoczęliśmy o godzinie 7.30. Młodzież sprawnie wypełniała ankiety rejestracyjne po czym cierpliwie czekała na swoją kolej. Czas się dłużył, ponieważ wiele osób wyraziło chęć wsparcia potrzebujących krwi pacjentów oddziału hematologii w Szczecinie.

   Ostatecznie krew oddało 39 osób z 46 zarejestrowanych.
  Pozyskano 16,678 ml krwi.

  Serdecznie dziękujemy !!!

  Beata Pawłowska
  Agata Grabowicz

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się