• 06-01-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 11 grudnia 2019 roku odbył się konkurs wojewódzki „15 lat Polski w Unii Europejskiej” zorganizowany w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 : Pomorze Zachodnie od Solidarności do Unii Europejskiej. Uczennica klasy I Th Katarzyna Stańczak uzyskała najwyższą punktację w ramach konkursu szkolnego, a kolejnego reprezentowała ZS nr 2 CKU w Pyrzycach  w rozgrywkach wojewódzkich zdobywając tytuł finalisty. Gratulujemy.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się