• 13-03-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • INFORMACJA DLA ZDAJĄCYCH EGZAMIN ZAWODOWY Z SESJI STYCZEŃ-LUTY 2020 r.

  Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące udostępniania wyników egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie z sesji styczeń-luty 2020 r.

  1. kwalifikacje jednoliterowe - uczniowie loginy i hasła do sprawdzenia wyników egzaminu otrzymają do 20.03.2020 r. za pomocą dziennika elektronicznego w prywatnych wiadomościach (sprawdzenie wyników nie wcześniej niż od 20.03.2020 r.).

  2. kwalifikacje dwuliterowe - uczniowie otrzymują wyniki egzaminu poprzez e-mail lub SMS na numer telefonu/adres poczty elektronicznej podany w deklaracji.

  Wyniki egzaminu sprawdzić można na stronie: https://uczniowie.oke.poznan.pl/

  Odbiór świadectw potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, dyplomów, suplementów oraz informacji o wynikach egzaminu zawodowego w inny sposób jak podany wyżej będzie możliwy, PO WZNOWIENIU ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W SZKOLE.

   

  OKE w Poznaniu informuje, że osoby, które nie zdały egzaminu w sesji zimowej mogą składać deklaracje do sesji letniej 2020 r., w szkole za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub elektronicznej (podpisany skan deklaracji). Zgodnie z zaktualizowanym 11 marca harmonogramem przeprowadzenia egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie ta grupa zdających może składać deklaracje od 20 do 31 marca br.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się