• 25-11-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • III Szkolne Dyktando z języka angielskiego 

              Już po raz trzeci nauczyciele języka angielskiego zorganizowali szkolne dyktando z języka angielskiego. Dyktando odbyło się w czwartek 21 listopada 2019 r. Do konkursu mogli przystąpić wszyscy chętni uczniowie z klas I-IV techników. Przystąpiło do niego 24 uczniów. Tematem tegorocznego dyktanda było poszukiwanie pracy ‘Finding a job’. Poprawne napisanie tekstu dyktanda przysporzyło wielu uczestnikom sporo problemów, bo w tekście było wiele słów z języka obcego zawodowego.

  Najlepiej poradzili sobie:

  I miejsce – Marcel Kuchta z klasy I TI5

  II miejsce – Mikołaj Kowalczyk z klasy I TI5 oraz Hubert Orman z klasy IV TI

  III miejsce – Agata Boncela z klasy III TŻiUG

  Dla wszystkich laureatów konkursu przewidziane są drobne nagrody.

  Serdecznie gratulujemy

  Nauczyciele języka angielskiego

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się