• 15-03-2018

  Data opublikowania

 • Krzysztof Szymański

  Osoba udostępniająca

 •  

  E-mail udostępniającego

 •    Marzec jest miesiącem w którym zaplanowano rozgrywki piłki siatkowej pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego, zarówno dziewcząt jak i chłopców. Organizatorem zawodów już od wielu lat jest Zespół Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach. Po dziewczętach swój turniej rozegrali uczniowie naszej szkoły w dniu 14-go marca. Wynik uzyskany przez nasz zespół to drugie miejsce w powiecie na pierwszy uplasowali się zawodnicy Zespołu Szkół Nr 1.
                     
  Krzysztof Szymański
   
   
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się