• 06-03-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W dniu dzisiejszym w siedzibie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce oddział Wielkopolski w Poznaniu odbył się drugi etap XII Ogólnopolskiego Turnieju Talentów Akademii Księgowego, do którego przystąpiło dwóch naszych zakwalifikowanych uczniow: Karolina Olejniczak i Eryk Bąk z IV klasy Technikum Ekonomicznego.

  Ten etap konkursu składał się z testu jednokrotnego wyboru i zadania praktycznego polegającego na dekretacji ok. 30 dokumentów.

  Wyniki będą znane za około 3 tygodnie, a do ścisłego finału przejdzie 15 uczniów. Trzymamy kciuki!!!

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się