• 25-05-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Poniżej zamieszczamy harmonogram matur 2020.

   

  W ostatniej kolumnie zostały umieszczone

  orientacyjne godziny wejść na sale egzaminacyjne dla poszczególnych klas / grup.

   

  Prosimy zwrócić również uwagę na określenie sposobów poruszania się po terenie szkoły

  i oznaczenie dróg wejść na sale egzaminacyjne.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się