• 25-03-2020

    Data opublikowania

  • Estera Zittermann

    Osoba udostępniająca

  • E-mail udostępniającego

  • Harmonogram konsultacji z nauczycielami

     

    nazwisko i imię n-la dzień  konsultacji godzina konsultacji klasy
    Banaszczyk Katarzyna  poniedziałek 9:00 - 10:00 I i II
    piątek 9:00 - 10:00 III i IV
    Baranowski Daniel wtorek 15:00 - 16:00 wszystkie
    środa 15:00 - 16:00 wszystkie
    Błażejewski Tomasz  czwartek 10:45 - 11:30 III
    piątek 9:40 - 10:25 I i II
    Bogusz Anna  poniedziałek 15:00 - 16:00 I i II
    czwartek 15:00 - 16:00 III i IV
    Borowiec Marlena wtorek 15:00 - 16:00 I i II
    czwartek 14:00 - 15:00 III i IV
    Cichocka Małgorzata poniedziałek 9:00 - 10:00 I i II
    piątek 9:00 - 10:00 III i IV
    Cywińska Marta poniedziałek 15:00 - 16:00 I i II
    wtorek 11:30 - 12:30 III
    Dacko Jakub wtorek 12:30 - 13:15 BS I st.
    czwartek 12:30 - 13:15 Technikum
    Fornalczyk Łukasz poniedziałek 14:15 - 15:00 wszystkie
    piątek 12:30 - 13:15 wszystkie
    Huczek Aleksandra wtorek 14:00 - 15:00 I i II
    środa 15:00 - 16:00 III
    Jackowska - Żmuda Marta wtorek 12:00 - 13:00 I
    środa 11:00 - 12:00 II
    Jankowska Aneta poniedziałek 15:00 - 16:00 I i II
    wtorek 14:05 - 15:05 III i IV
    Jendraszczyk Michał środa 11:35 - 12:20 wszystkie
    piątek  15:10 - 15:55 wszystkie
    Kała - Konowaluk Izabela poniedziałek 10:00 - 11:00 III i IV
    wtorek 10:00 - 11:00 I i II
    Kanda Maciej środa 12:20 - 13:20 I i II
    czwartek 14:05 - 15:05 III i IV
    Kejs Emilia  poniedziałek 15:00 - 16:00 wszystkie
    środa 14:00 - 15:00 wszystkie
    Koselski Jarosław  wtorek (geografia) 13:00 - 14:00 wszystkie
    wtorek (informatyka) 14:00 - 15:00 wszystkie
    Krawiec Izabela wtorek 15:00 - 16:00 I
    czwartek 15:00 - 16:00 II i III
    Kula Ewa wtorek 16:00 - 17:00 wszystkie
    czwartek 16:00 - 17:00 wszystkie
    Maciejska Agnieszka środa 15:30 - 16:30 III
    czwartek 15:30 - 16:30 I i II
    Migdalska Justyna poniedziałek 14:05 - 15:00 wszystkie
    wtorek 14:05 - 15:00 wszystkie
    Mikołajczak Izabela środa 9:40 - 10:25 wszystkie
    czwartek 9:40 - 10:25 wszystkie
    Młynarski Grzegorz poniedziałek 15:00 - 16:00  
    środa 15:00 - 16:00  
    Ostolski Ariel wtorek 14:15 - 15:00 I i II
    piątek  14:15 - 15:00 III i IV
    Pawelczuk Krzysztofa  poniedziałek 13:20 - 14:05 wszystkie
    wtorek 14:15 - 15:00 wszystkie
    Pawluk - Duńska Beata  środa 15:30 - 16:30 wszystkie
    czwartek 16:00 - 17:00 wszystkie
    Puzerewska Ilona  wtorek 15:00 - 16:00 I i II
    czwartek 14:00 - 15:00 III
    Stankiewicz Jarosław czwartek (informatyka) 13:20 - 14:05 wszystkie
    piątek (matematyka) 9:40 - 10:25 wszystkie
    Różalska-Karpiniec Joanna poniedziałek 9:00 - 10:00 wszystkie
    Szklarz Dawid  poniedziałek 14:00 - 15:00 wszystkie
    piątek 14:00 - 15:00 wszystkie
    Szydło Krzysztof  środa 8:50 - 9:35 wszystkie
    czwartek 9:40 - 10:25 wszystkie
    Szymański Krzysztof  poniedziałek 8:00 - 8:45 wszystkie
    wtorek 8:00 - 8:45 wszystkie
    Trusiewicz Ewa  poniedziałek 16:00 - 17:00 wszystkie
    środa 16:00 - 17:00 wszystkie
    Wszoła Tomasz poniedziałek 8:00 - 8:45 wszystkie
    środa 11:35 - 12:20 wszystkie
    Ziobrowska Małgorzata poniedziałek 11:30 - 12:30 I i II
    czwartek 11:30 - 12:30 III i IV
    Żak Monika poniedziałek 16:00 - 17:00 wszystkie
    czwartek 15:00 - 16:00 wszystkie
    Masternak Aneta poniedziałek 9:35 - 10:25 wszystkie
    wtorek 9:35 - 10:25 wszystkie

     

     

    
    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
    PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się