• 16-12-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • W dniu 13.12.2019 r. w Kołobrzegu zorganizowany został FINAŁ WOJEWÓDZKI W SZACHACH szkół średnich nazywany "Licealiadą".
  Uczniowie naszej szkoły wystąpili w skladzie:
  1. Monika Dworak lV TE
  2. Dominik Nowogròdzki ll TL
  3. Pietrzycki Jacek l TPS
  4. Boś Jakub lll TL
  Turniej zgromadził 17 drużyn z województwa zachodniopomorskiego, najlepszym zespołem zostało XIII LO Szczecin. ZS Nr 2 CKU Pyrzyce uplasował się na 12 pozycji wyprzedzając ZS nr 6 Szczecinek, ZSM Darłowo,
  ZS nr 1 Pyrzyce, ZSM Kołobrzeg, ZS Połczyn Zdrój. 
  Krzysztof Szymanski
  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się