• 11-03-2019

  Data opublikowania

 • Szkolny Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach

  Piękne Panie! Szanowni Panowie! Wszystkiego najlepszego!  

  Z okazji Waszego święta w piątek 8 marca w stołówce szkolnej, na długiej przerwie, odbył się krótki występ członków Samorządu, w którym wykorzystaliśmy znane i mniej znane skecze kabaretów: Hrabi, Ani Mru Mru oraz Hlynur. 

  Bardzo dziękujemy wszystkim przybyłym, tym bardziej że wyjątkowo zła pogoda nie zachęcała do przebycia drogi do internatu. 

  Życzymy wszystkim uśmiechu i dobrego humoru, bo to samo zdrowie! 

  I niech płeć przeciwna będzie Wam zawsze sprzymierzeńcem, przyjacielem i źródłem nieustającego szczęścia i radości!

  Dziękujemy uczniom i uczennicom naszej szkoły, dzięki którym tego dnia mogliśmy wręczyć róże wszystkim Paniom pracującym w szkole – zarówno z grona pedagogicznego, jak i z administracji i obsługi. 

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się