• 01-10-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 29 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Czytania Na Głos.

  Ze względu na nasz szkolny Festiwal Czytania biblioteka nie mogła nie świętować tego dnia. A że wypadł w sobotę, postanowiłam połączyć go ze Światowym Dniem Kawy, który obchodzony jest 1 października.

  I właśnie 1 października, w poniedziałkowy poranek zaprosiłam do biblioteki IV klasę Technikum Hotelarskiego oraz wychowawczynię – panią Anetę Masternak na wspólne czytanie przy kawie.

  Wyboru lektury dokonała pani Aneta i wybór ten był wspaniały. Calineczka, jedna z najbardziej znanych baśni Jana Christiana Andersena chwyta za serce, a przede wszystkim dobrze się kończy. Taka historia z "happy endem",  oderwanie się na chwilę od trudów  przygotowań do matury i powrót do minionych chwil dzieciństwa, a wszystko to przepełnione aromatem kawy – mam nadzieję – udany sposób na niecodzienną lekcję i wizytę w bibliotece.

  Zdjęcia

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się