• 15-01-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • ZS NR 2 CKU  I 27. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

  Kolejny Finał Orkiestry za nami! Zbiórka na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych zakończyła sie wielkim sukcesem! Kolejne wspaniałe doświadczenie łączące wszystkich we wspólnym działaniu! Skutecznym działaniu, gdyż Pyrzyce zebrały w tym roku ponad 50 tys.zł!

  To dla nas ogromna satysfakcja i zaszczyt, że mogliśmy się w znacznej mierze przyczynić do tego sukcesu. Spora grupa wolontariuszy z Zespołu Szkół Nr 2 CKU w Pyrzycach wraz z opiekunami (Anna Bogusz, Aleksandra Huczek,  Agnieszka Maciejska, Aneta Masternak, Joanna Pniewska, Ilona Puzerewska) całą miniona niedzielę spędziła w Pyrzyckim Domu Kultury – sprzedając ciasta, ciepłe posiłki i prowadząc Wyspę Skarbów z upominkami.

  Nasze puszki "pękały w szwach" i z każdą chwilą rosła radość i duma.

  Świadomość, że tego dnia w setkach tysięcy miejsc nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie wspólny cel zjednoczył tak ogromny sztab ludzi – a myśmy byli tego częścią – to bezcenne doświadczenie i poczucie mocy, poczucie, które nakręca do działania, daje siłę, chęci i zadowolenie. Następnego dnia nie czuje się zmęczenia, a jedynie radość.

  Z niecierpliwością czekamy na kolejny Finał!

  Joanna Pniewska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się