• 09-11-2018

• Estera Witkowska

• Twórca tekstu

• Dnia 07.11.2018 r w ZS Nr 2 CKU odbył się Jesienny Szkolny Turniej Piłki Ręcznej. Pod wodzą Małgorzaty Ziobrowskiej i Grzegorza Młynarskiego udział wzięło 6 drużyn w kategorii chłopców i 2 drużyny w kategorii dziewcząt.

Nie zawiedli również kibice, którzy licznie dopingowali swoich faworytów. Zawody miały za zadanie promować piłkę ręczną oraz wyłonić ukryte talenty w gronie naszych uczniów.

Gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że ta piękna dyscyplina rozwinie skrzydła w naszej szkole.

Klasyfikacja końcowa:

Kat. Chłopców: