• 22-11-2018

• Estera Witkowska

• Twórca tekstu

• W dniu 21.11.2018r. zostały zorganizowane REGIONALNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO pod patronatem SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO.

Turniej od wielu lat odbywa się w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Pyrzycach, gdyż uczniowie tej właśnie placówki wiedli prym w tej dyscyplinie sportu.

W tym roku drużyna naszej szkoły w składzie Paweł Wawreńczuk klasa II TMR oraz Łukasz Wójcik klasa III TPS pokonali faworytów i dzięki temu po wielu latach uzyskali awans do zawodów na szczeblu regionalnym.

Region okazał się bardzo wymagający dla naszych tenisistów i w związku z tym ostatecznie zajęliśmy czwarte miejsce ulegając drużynom z Szczecina, Gryfina oraz Dębna. Mecze przebiegały sprawnie i na w miarę wyrównanym poziomie, tylko zespół ze Szczecina prezentował poziom dużo wyższy od pozostałych ekip, dlatego też zwyciężył bez straty seta we wszystkich meczach. Serdecznie gratulujemy reprezentantom naszej szkoły i zachęcamy do jeszcze większej pracy na treningach :)