• 28-02-2019

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • Dzień 26.02.2019 r. okazał się wydarzeniem historycznym dla naszej szkoły, ponieważ po ponad 15 latach reprezentacja uczniów zdobyła 1 miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej z cyklu "licealiada" pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego.

  Turniej zorganizowany został na sali gimnastycznej ZS NR 2 CKU Pyrzyce i przebiegał w formule do trzech wygranych setów. Wynik końcowy to 3:1 dla naszego zespołu. Szczególnie emocjonująca była 4 partia, w której to drużyna ZS NR 1 Pyrzyce prowadziła 22:17 a mimo to schodziła z parkietu pokonana.

  W najważniejszych momentach swoje najlepsze umiejętności zaprezentowali Dominik Nowak w ataku oraz Wiktor Majda na rozegraniu, a na zagrywce nie zawiódł Bartosz Olejnik. Oczywiście na uznanie zasługuje cały zespól, w którego składzie oprócz wymienionych wystąpili:
  Jakub Wilczyński, Jakub Dub, Oskar Filipowicz, Bartosz Nawrocki, Jakub Andrzejak, Dawid Abrantowicz i Maciej Morka.

  Dziewczęta w składzie:
  Dominika Jaworska, Wiktoria Hus- Kuś, Laura Jaworska, Kamila Włodarczyk, Karolina Cejman, Karina Nowak, Oliwia Banaszkiewicz i Patrycja Farbotko zajęły 2 miejsce

  Wszystkim  uczestnikom gratulujemy i życzymy udanych występów w rozgrywkach regionalnych.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się