W ramach realizowanego w ZS Nr 2 CKU projektu - Kontrakt Samorządowy Pyrzyce+ odbyły się zajęcia "MOJE PIERWSZE ZLECENIE".

W trakcie ustalonych spotkań uczniowie TMRiA w pracowni "NAPRAW MASZYN I URZĄDZEŃ ROLNICZYCH" wykonywali naprawę ciągnika URSUS C360-3P. - zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Młodzież miała możliwość w praktyce zobaczyć i wykonywać naprawę silnika ciągnika C-360 3P.

Ciągnik został naprawiony a efekty można było zobaczyć przed salą 46, gdzie ciągnik był docierany.

Narzędzia, przyrządy, materiały dydaktyczne oraz wyposażenie warsztatu, które były wykorzystywane podczas zajęć zostały zakupione ze środków projektowych.

Opiekun Tomasz Bernacki dziękuje za zaangażowanie uczniom uczestniczącym w zajęciach jednocześnie zachęcam do zgłaszania uczestnictwa w kolejnych projektach bo chętnych jest dużo.

Tomasz Bernacki

Zdjęcie 1Zdjęcie 2