Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 13 grudnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od dnia 20 grudnia 2021 r. do dnia 9 stycznia 2022 r. zawieszam zajęcia prowadzone w szkole (w tym zajęcia praktyczne).

Uczniowie wszystkich klas Branżowych Szkół I stopnia, którzy są młodocianymi pracownikami realizują zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze godzin (o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika).

Nie zmienia się termin zimowej przerwy świątecznej zaplanowanej na okres od 23 do 31 grudnia 2021 r.

Oznacza to, że przez 3 dni poprzedzające święta, od 20 do 22 grudnia, a także po Nowym Roku, tj. od 3 do 5 stycznia nauka będzie odbywała się w sposób zdalny

7 stycznia 2022 r. jest dniem dodatkowo wolnym od zajęć dydaktycznych.

Od 10 stycznia 2022 r. nastąpi powrót do stacjonarnego nauczania.

Paweł Palczyński

Dyrektor ZS Nr 2 CKU