Koniec roku szkolnego to doskonały czas na ciekawe wycieczki. Jedną z nich była wycieczka do Energylandii, która odbyła się dnia 4.06.2018r. Grupa uczniów z Zespołu Szkół nr 2 CKU w Pyrzycach skorzystała z oferty szkoły w tym zakresie i wybrała się na szkolną wycieczkę do największego parku rozrywki w Polsce. Pobyt w Energylandii był dla uczniów nie tylko doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu (bo żeby skorzystać z ponad 70 atrakcji, które oferuje to miejsce trzeba się było przemierzyć kilkanaście kilometrów), lecz także ciekawą lekcją historii i kultury krajów prezentowanych w wioskach tematycznych na terenie parku. Nasz wyjazd był dla naszych uczniów świetną przygodą, którą będziemy mile wspominać.

Szkolny organizator
Marta Cywińska