W naszej szkole istnieje możliwość wynajmu szafki, znajdującej się na korytarzu szkolnym. Poniżej oferta firmy Perfect-Box.

1. Przedłużenie wynajmu z opcją pozostania w tej same szafce możliwe jest do 31 sierpnia po tym czasie, szafki nieprzedłużone wpadają do puli dostępnych szafek.
  2. Wynajem możliwy jest do 15 października. Po tym, czasie zamykamy możliwość wynajmu na dany rok.
  3. Wynajem odbywa się tylko za pośrednictwem naszej strony www.perfect-box.pl
  4. Wynająć można tylko na 1 rok z góry, jednakże każdego roku od 1 czerwca będzie możliwość przedłużenia wynajmu szafki z opcją pozostania w tej samej szafce, na kolejny rok.
  5. Numer szafki będzie przydzielany losowo przez system i nie ma możliwości wyboru konkretnej skrytki.
  6. Ze wszystkimi problemami z szafkami prosimy zgłaszać się na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  7. Po okresie wynajmu, w przypadku braku chęci przedłużania konieczne jest rozliczenia się z posiadanych kluczyków oraz zabranie rzeczy z szafki.
  8. Po zaksięgowaniu płatności 2 kluczyki do szafki zostaną wysyłane listem poleconym przy pomocy Poczty Polskiej na wskazany adres w zamówieniu.
  9. Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 25 zł za komplet kluczyków, która zwracana jest po dokonaniu ich zwrotu oraz wypełnieniu formularzu zwrotu na naszej stronie www.
  10. Cena wynajmu w tym roku się nie zmieni i będzie wynosić: 39 zł szafka skrytkowa, 69 zł szafka skrytykowo-ubraniowa, 99 zł szafka ubraniowa.
  11. Do powyższej ceny należy doliczyć 25 zł kaucji zwrotnej.
  12. W przypadku gdyby okazało się, iż uczniowie przejdą na tryb nauczania zdalnego, będziemy zwracać środki na konto bankowe lub w formie kuponu rabatowego na wynajem w kolejnym roku szkolny.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3