W dniu 18 kwietnia bieżącego roku, w ramach edukacji ekonomicznej uczestniczyliśmy w wykładach na temat „Czy Azjata zrozumie Europejczyka? Różnice kulturowe w biznesie” oraz „O tworzeniu przewagi konkurencyjnej słów kilka” organizowanych na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego. Wykłady okazały się interesujące nie tylko dla uczniów klas ekonomicznych, byli z nami również uczniowie Technikum Pojazdów Samochodowych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej –mechanik pojazdów samochodowych. Każdy otrzymał certyfikat, potwierdzający uczestnictwo w wykładach. Korzystając z wyjazdu do Szczecina, zwiedziliśmy także Muzeum Techniki i Komunikacji, w którym podziwiać można było stare samochody, tramwaje, autobusy, posłuchać dźwięku silników i poczytać trochę o ich historii.  Znajdujące się obok centrum nauki „Eureka’ dostarczyło nam z kolei  wiedzy dotyczącej praw  fizyki. Wyjazd w 100% udany, do następnego!

Marta Jackowska-Żmuda

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14