Dzięki zaangażowaniu klasy 4TMRiA, która postanowiła wprowadzić do naszej Szkoły troszeczkę MAGII Świąt została postawiona CHOINKA w hali warsztatowej. Zaopatrzyliśmy ją w piękne światełka tylko brakuje bombek oraz innych ozdób.

Gospodarz klasy 4TMRiA Jakub Kasprzak w imieniu całej klasy prosi pozostałych uczniów naszej Szkoły o przystrojenie choinki w ozdoby. Propozycja jest taka, aby każda klasa zrobiła coś wyjątkowego w swoim stylu z podpisem. Np. samochodówka może powiesić bombkę w kształcie kierownicy itd. Liczymy na kreatywność.

Wymogi są tylko co do wagi, żeby można było powiesić na gałązce.

Szczególne podziękowania kierujemy dla Pana Waldemara Wojcieszek, który jest właścicielem Gospodarstwa rolno-szkółkarskiego i zasponsorował piękne drzewko.

Klasy 2TMRiA, 3TMRiA-4l, 3TMRiA za pomoc w przygotowaniu materiałów do stworzenia oprawy dla choinki.

CZEKAMY NA FINAŁOWE ZDJĘCIE Z OZDOBAMI.

Najładniejszą ozdobę wyróżnimy na stronie Szkoły.

Tomasz Bernacki

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4