W dniach 23.11.2021r. oraz 30.11.2021r. w naszej Szkole odbyło się szkolenie przeprowadzone przez Firmę 365 FarmNet z precyzyjnego zarządzania gospodarstwem rolnym. W pierwszym dniu dowiedzieliśmy się o sposobie logowania do platformy oraz jej funkcjonalnościach, czyli jakie informacje możemy zamieszczać aby później można było z nich korzystać podczas uprawy roślin. Powyższe informacje w drugim dniu mogliśmy stosować w praktyce, ponieważ mieliśmy do dyspozycji ciągnik CLAAS który udostępnił nam dealer Firma ULENBERG.

Szczególne podziękowania składamy Panu Bartkowi Grabowskiemu z Firmy 365 FarmNet oraz Panu Łukaszowi Nalewajko z Firmy ULENBERG.

Tomasz Bernacki

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9