Dnia 14.09.2018r w ZS Nr 2 CKU odbyły się Mistrzostwa klas pierwszych w lekkiej atletyce. Uczniowie klas: 1tż, 1ti, 1te, 1tmr, 1tps, 1mps oraz 1kuch wystartowali w konkurencjach: 100 m, 400m, 600 m dziewcząt, 1000m chłopców, pchnięcie kulą, skok wzwyż, skok w dal i w sztafecie 4x100 m.

Zawody przebiegały zgodnie z planem. Po długiej i zaciętej rywalizacji zwycięską klasą wśród dziewcząt została 1 TE pod wodzą wychowawcy pani Moniki Żak, a wśród chłopców 1 TPS, których wychowawcą jest pan Grzegorz Młynarski.

Celem zawodów była integracja klas pierwszych, wyłonienie utalentowanych uczniów oraz kształtowanie nawyków rywalizacji sportowej.

Na zakończenie zawodów w rywalizacji drużynowej okazałe puchary wręczył dyrektor Paweł Palczyński.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz nauczycielom zaangażowanym w organizację.