Dzień 26.02.2019 r. okazał się wydarzeniem historycznym dla naszej szkoły, ponieważ po ponad 15 latach reprezentacja uczniów zdobyła 1 miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej z cyklu "licealiada" pod patronatem Szkolnego Związku Sportowego.

Turniej zorganizowany został na sali gimnastycznej ZS Nr 2 CKU Pyrzyce i przebiegał w formule do trzech wygranych setów. Wynik końcowy to 3:1 dla naszego zespołu. Szczególnie emocjonująca była 4 partia, w której to drużyna ZS NR 1 Pyrzyce prowadziła 22:17, a mimo to schodziła z parkietu pokonana.

W najważniejszych momentach swoje najlepsze umiejętności zaprezentowali Dominik Nowak w ataku oraz Wiktor Majda na rozegraniu, a na zagrywce nie zawiódł Bartosz Olejnik. Oczywiście na uznanie zasługuje cały zespól, w którego składzie oprócz wymienionych wystąpili: Jakub Wilczyński, Jakub Dub, Oskar Filipowicz, Bartosz Nawrocki, Jakub Andrzejak, Dawid Abrantowicz i Maciej Morka.

Dziewczęta w składzie: Dominika Jaworska, Wiktoria Hus- Kuś, Laura Jaworska, Kamila Włodarczyk, Karolina Cejman, Karina Nowak, Oliwia Banaszkiewicz i Patrycja Farbotko zajęły 2 miejsce

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy udanych występów w rozgrywkach regionalnych.

Zdjęcie 1Zdjęcie 2Zdjęcie 3Zdjęcie 4Zdjęcie 5Zdjęcie 6Zdjęcie 7Zdjęcie 8Zdjęcie 9Zdjęcie 10Zdjęcie 11Zdjęcie 12Zdjęcie 13Zdjęcie 14Zdjęcie 15Zdjęcie 16Zdjęcie 17Zdjęcie 18Zdjęcie 19Zdjęcie 20Zdjęcie 21Zdjęcie 22Zdjęcie 23

© 2022 ZS Nr 2 CKU
Realizacja: Wojciech Grabowski
Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies - przeczytaj więcej zaakceptuj