Lista sukcesów uczniów w roku szkolnym 2017/2018

  • Wojtek Grabowski

    Osoba udostępniająca

  • E-mail udostępniającego

  • Lp.

    Nazwa

    Liczba uczestników

    Osiągnięcia

    1.

    Konkurs językowy na podstawie prezentacji multimedialnej

    12

    1 miejsce:
    Paulina Migdał 3 TH,
    Paweł Mazur 2 TI,
    Dorota Szczucka 3 TH

    2.

    Gra „5 sekund”

     

    1 miejsce – klasa 1 TMR

    3.

    Mistrzostwa Polski Kadetek w Sumo

     

    Mistrzostwo Polski kadetek w kategorii 65kg – Patrycja Dyszkiewicz,
    Tytuł wicemistrza – Krzysztof Mieszko

    4.

    Konkurs Recytatorski „Pozja wojny, okupacji i czasów współczesnych”

    15

    Eliza Łuc 2 TE(1 miejsce)
    Mariusz Wróbel 3 TPS (2 miejsce)
    Kacper Małolepszy 1 TMR (3 miejsce)

    5.

    Konkurs gastronomiczny „Kulinarna przygoda z pstrągiem”

    2

    Daria Łuc 4 TżiUG
    Aleksandra Poznańska 2 TŻiUG

    6.

    Stypendium Prezesa Rady Ministrów

    1 (ze szkoły)

    Tomasz Socha 3 TI

    7.

    Ogólnoszkolny Turniej z Języka Angielskiego "Christmas Kahoot"

     

    Wojciech Grabowski 3 TI

    8.

    Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "World Of Languages"

     

    1 miejsce
    * Kaja Zgierska
    * Aleksandra Barańska
    2 miejsce
    * Aleksandra Litwiniuk
    3 miejsce
    * Agata Boncela
    * Paweł Mazur

    9.

    Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego „Deutschfreund 2017”

    11

    5 miejsce w województwie, 35 w kraju – Sebastian Zeuge 1 TMR

    10.

    Konkurs „Tradycje bożonarodzeniowe

    w Niemczech”

    15

    1 miejsce – Sebastian Zeuge 1 TMR
    2 miejsce – Karolina Olejniczak 2 TE
    3 miejsce – Łukasz Pawluk 3 TMR

    11.

    Konkurs Aktorskiego Czytania

    14

    1 miejsce – Kacper Małolepszy 1 TMR
    2 miejsce – Martyna Kin 1 TI
    3 miejsce – Oliwia Janowska 2 TŻiUG

    12.

    „Debata o Niepodległej”

    5 klas – 5-osobowe drużyny

    1 miejsce – klasa 3 TżiUG
    2 miejsce – klasa 3 TI / TMR

    13.

    „Szkolny Konkurs Chemiczny”

     

    1 miejsce – Krystian Grochowski 1 TŻiUG
    2 miejsce – Tomasz Prochacki – 1 TżiUG
    3 miejsce – Wiktoria Hus-Kuś – 1 TE

    14.

    XLII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

     

    Wyniki tutaj: http://zscku.pl/aktualnosci/xlii-okregowa-olimpiada-wiedzy-i-umiejetnosci-rolniczych-pyrzyce-20-kwietnia-2018-r

    15.

    „Konkurs Wiedzy z Epoki Romantyzmu”

    25

    1 miejsce – Wiktoria Skrobisz 2 TE
    2 miejsce – Hubert Orman, Oliwier Radecki 2 TI
    3 miejsce – Daria Przerada 2 TE

    16.

    Szkolny Konkurs Fizyczny

     

    1 miejsce – Krystian Grochowski 1 TżiUG
    2 miejsce – Bartosz Nawrocki 1 TE
    3 miejsce – Wiktoria Hus-Kuś 1 TE

    17.

    Konkurs Filmowy „Mój Zawód - Moja Pasja”

    24

    3 miejsce – Dominika Zwierzchowska 1 TMR

    18.

    I Szkolne Dyktando z Języka Angielskiego – The role of insurance

    17

    1 miejsce – Oliwier Radecki 2 TI
    2 miejsce – Mateusz Jarząb 2 TMRiA
    3 miejsce – Paweł Mazur 2 TI

    19.

    Konkurs języka angielskiego – Rozumienie ze słuchu

    15

    1 miejsce – Martyna Kin
    2 miejsce – Agata Boncela
    3 miejsce – Dawid Kurzyk

    20.

    Konkurs z języka angielskiego – Rozumienie tekstu czytanego

    9

    1 miejsce – Paweł Korylak
    2 miejsce – Filip Kowalczyk
    3 miejsce – Patrycja Raczyńska, Wojtek Grabowski

    
    W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
    PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się