Jeśli wydaje Ci się, że życie nastolatka jest nudne i nieciekawe, zajrzyj do środka. Ta książka jest dowodem na to, że historia życie absolutnie każdego człowieka to materiał na doskonałą powieść.

Prawie każda dziewczyna marzy, aby powstała powieść o niej samej. Większość jednak nic nie robi, żeby to marzenie zrealizować...ale nie Hania, bohaterka "Yellow bahama w prążki".

Hania jest zwyczajną dziewczyną wiodącą zwyczajne życie. To jej niezwykły dar obserwacji, ponadprzeciętne poczucie humoru oraz ogromny  dystans do siebie samej i wszystkiego, co ją w życiu spotyka, sprawia, że od jej e – maili nie możemy sie oderwać.

Przypatrujemy się życiu Hani, jej przyjaciela Jacka oraz Zosi, Izy i warana Krzyśka – raz po raz wybuchając śmiechem, bo zarówno Ewa Nowak, jak i jej bohaterka uważają, że śmiech jest najlepszym, a czasem jedynym panaceum na małe i wielkie kłopoty.

Lekka, energetyczna książka na pochmurne dni :)

Fragment książki czytały w poniedziałek 3 grudnia dziewczyny z II klasy Technikum Ekonomicznego.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się