Książka nr 53: "Z każdym oddechem" Nicholas Sparks

Mistrz historii miłosnych powraca z opowieścią równie chwytającą za serce jak "Pamiętnik" czy "Noce w Rodanthe".

Przypadkowe spotkanie dwojga ludzi, które może stać się dla nich szansą na szczęście, mimo tysięcy kilometrów, upływu lat i słodko – gorzkich wyroków losu..

Wśród złocistych piasków plaż Kalifornii Północnej ukryte jest wyjątkowe miejsce – samotna skrzynka pocztowa, nazywana Bratnią Duszą. Należy do wszystkich i do nikogo. Każdy może zostawić w niej swoją historię i każdy może odnaleźć w niej historię napisaną specjalnie dla niego... To miejsce, w którym mogą się spotkać ludzie rozdzieleni przez czas i przestrzeń...

Odwiedzają je pewnego wrześniowego popołudnia 1990 roku Tru i Hope. Spotkali się zaledwie dzień wcześniej. On przyjechał poznać swego umierającego ojca. Ona – na ślub przyjaciółki. On jest przewodnikiem safari w Zimbabwe. Ona – rozczarowaną swoim życiem pielęgniarką. To, co zacznie się między nimi na skąpanej w słońcu plaży, już zawsze każe im wracać myślami do Bratniej Duszy...

21 listopada fragment książki czytały na głos dziewczyny z II klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się