Książka nr 29: "Każdego dnia" David Levithan

Szesnastoletni A codziennie budzi się w innym ciele i w innym miejscu. Pogodził się ze swoim wyjątkowym losem, ustalił nawet zasady, których stara się przestrzegać: nie angażować się, nie rzucac się w oczy, nie mieszać w cudzym życiu. Aż do pewnego poranka, kiedy A budzi się w ciele Justina i poznaje jego dziewczynę, Rhiannon. Od tej chwili przestają obowiązywać wszelkie reguły, ponieważ A wreszcie znalazł kogoś, z kim pragnie być – każdego dnia, bez wyjątku.

To fascynująca opowieść ukazująca zawiłości życia i uczuć. To historia A i Rhiannon, którzy próbują odkryć, czy można prawdziwie kochać kogoś, kto codziennie jest inny...

Bestseller "New York Timesa", również na ekranach kin.

Każdego dnia w innym ciele.
Każdego dnia w innym życiu.
Każdego dnia zakochany w tej samej dziewczynie.

Książkę czytały dziewczyny z III klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w środę 3 października.


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się