• 06-05-2020

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • UWAGA!!! ZMIANA TERMINU KURSU ZAWODOWEGO

  DLA UCZNIÓW KLASY 1 BS WZ PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

   

   Kurs I stopnia mechaników pojazdów samochodowych po szkole podstawowej rozpocznie się 18.05. i potrwa do 12.06.2020 roku. 

  Nauczyciele, którzy będą przeprowadzać ten kurs z ośrodka z Gryfina skontaktują się z Wami elektronicznie (mailowo).

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się