• 09.06.2021 10:26

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Jolanta Kocanowska-Hajduła

  Autor tekstu

 •  

  KLASA 2 WZ PO GIM. ZAJĘCIA LEKCYJNE Z SALI 43 PRZENIESIONE DO SALI 44

   

  KLASA 3 TPS OD 5 LEKCJI ZAJĘCIA LEKCYJNE Z SALI 42 PRZENIESIONE DO SALI 41

   

  KLASA 3 TE OD 5 LEKCJI ZAJĘCIA LEKCYJNE Z SALI 43 PRZENIESIONE DO SALI 42

   

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się