ZBIÓRKA FANTÓW NA WOŚP

 

ROZPOCZYNAMY WIELKĄ ZBIÓRKĘ FANTÓW

NA WYSPĘ SKARBÓW (loterię fantową),

KTÓRA CO ROKU

PODCZAS FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

CIESZY SIĘ OGROMNYM ZAINTERESOWANIEM

DZIECI I DOROSŁYCH.

PROSIMY O PRZYNOSZENIE PRZERÓŻNYCH RZECZY.

 

MOGĄ TO BYĆ:

KSIĄŻKI

ZABAWKI

PLUSZAKI

KLOCKI

PUZZLE

KOLOROWANKI

ARTYKULY PAPIERNICZE

DŁUGOPISY

KREDKI

OŁÓWKI

PISAKI

BRELOKI

KUBKI

WAZONIKI

ŚWIECZKI

 

I WSZYSTKO INNE -

OPRÓCZ ARTKUŁÓW SPOŻYWCZYCH,

KOSMETYKÓW

I CHEMII GOSPODARCZEJ!

 

FANTY PROSIMY PRZYNOSIĆ DO BIBLIOTEKI SZKOLNEJ.

 

DZIĘKUJEMY!


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się