• 05-10-2018

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • ZAPRASZAMY NA KIERMASZ KSIĄŻEK

  Zapraszamy do biblioteki szkolnej na kiermasz książek dla dzieci, poradników oraz książek kulinarnych. Mikołajki co prawda dopiero za dwa miesiące, ale czas szybko płynie. Można by już pomyśleć o upominkach :)

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się