• 10-04-2019

  Data opublikowania

 • Estera Witkowska

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • W związku z ogólnopolskim strajkiem nauczycieli,

  w którym nasza szkoła również bierze udział

  dyrektor ZS Nr 2 CKU w Pyrzycach informuje,

  że zajęcia w szkole dla dorosłych nie odbędą się w piątek ( 12 kwietnia ).

   

  Natomiast w sobotę ( 13 kwietnia) zajęcia odbywają się normalnie wg planu.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się