• 04.02.2021 09:02

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Zgodnie z Zarządzeniem nr 3/2021 Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach

  słuchacze KKZ ROLNIK rozpoczynają zajęcia praktyczne.

   

  W związku z tym nastąpiła zmiana w terminarzu zjazdów:

  5  i 12 lutego odbędą się zajęcia praktyczne - stacjonarnie

  6 i 13 lutego zajęcia teoretyczne - zdalnie

   

   

   

  Dyrektor ZS Nr 2 CKU

  Paweł Palczyński

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się