• 26.03.2021 14:00

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • W związku z informacjami Ministerstwa Edukacji i Nauki

   

  Dyrektor Zespołu Szkół Nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach informuje, że:

   

  dotychczas prowadzone zajęcia praktyczne w trybie stacjonarnym są odwołane

  (od 29 marca do 11 kwietnia 2021 r.)

   

  Proszę śledzić kolejne komunikaty.

   

  Dyrektor ZS Nr 2 CKU

  Paweł Palczyński

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się