• 05-04-2019

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Paweł Palczyński

  Twórca tekstu

 • Szanowni rodzice, uczniowie.

  Dyrektor Zespołu Szkół nr 2 Centrum Kształcenia Ustawicznego w Pyrzycach informuje, że od dnia 8 kwietnia 2019 r. (poniedziałek) do odwołania planowany jest w szkołach i w placówkach edukacyjnych strajk. Nasza szkoła również weźmie w nim udział.

  W związku z powyższym nie będą w szkole prowadzone zajęcia dydaktyczne zgodnie z planem. Jeżeli jednak uczniowie przybędą do szkoły, jestem zobowiązany do zapewnienia im opieki. W czasie planowanego strajku obowiązki służbowe będą wykonywać: dyrektor szkoły oraz nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni, którzy nie podejmą strajku. W poniedziałek 8 kwietnia 2019 r. w godzinach porannych wiadomo będzie, ilu nauczycieli i pracowników niepedagogicznych nie przystąpi do planowanego strajku.

  Sytuacja jest dynamiczna, może ulec zmianie w każdej chwili. O zmianach w pracy szkoły i o terminie zakończenia strajku będę Państwa informował na bieżąco poprzez komunikaty, które zamieszczane będą na stronie internetowej szkoły www. zscku.pl.

  .

  Z poważaniem

  Paweł Palczyński

  Dyrektor ZS nr 2 CKU w Pyrzycach.

   

   

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się