• 13-06-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • K. Banaszczyk

  Twórca tekstu

 • WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

  W czerwcu odbył się szkolny konkurs wiedzy o krajach niemieckojęzycznych. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas I-III.
  Pierwsze miejsce zdobył Kacper Wasilewski z klasy II TI.

  GRATULUJEMY

  Nauczyciele języka niemieckiego
  Katarzyna Banaszczyk
  Małgorzata Cichocka

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się