• 22.12.2020 11:33

  Data opublikowania

 • Wojtek Grabowski

  Osoba publikująca

 • w.grabowski@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 •        Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zajęli dwa pierwsze i jedno trzecie miejsce w województwie zachodniopomorskim w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego Understand. Konkurs sprawdzał umiejętność słuchania ze zrozumieniem.

   

  III m-ce w kat. klas pierwszych – Jakub Garanin 1 TI

  I m-ce w kat. klas drugich – Bartłomiej Terebus 2TI/5

  I m-ce w kat .klas trzecich – Adam Kołodziej 3 TI

   

  Serdecznie gratulujemy

  Organizatorzy

  Marta Cywińska

  Aneta Jankowska

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się