• 23-05-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Twórca tekstu

 • 21.03.2019r. odbył się Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny” – etap szkolny. W konkursie wzięło udział 5 uczniów z kategorii Junior (klasy I) i 11 uczniów z kategorii Student (klasy II). Konkurs zawierał zadania o różnym stopniu trudności.

  Uczniowie, którzy najlepiej poradzili sobie z zadaniami w naszej szkole:

  1 miejsce – Krystian Blus I TE

  2 miejsce – Mocarski Dawid I TŻiUG

  3 miejsce – Małolepszy Kacper II TMRiA

  4 miejsce – Anna Wojcieszek I TMRiA

  5 miejsce – Aleksandra Kołodziejska I TE

  Gratulacje!

  J. Kocanowska – Hajduła

  M. Borowiec

  J. Stankiewicz

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się