• 26.06.2020 14:53

  Data opublikowania

 • Estera Zittermann

  Osoba publikująca

 • sekretariat@zscku.pl

  E-mail osoby publikującej

 • Szkolny zestaw podręczników dla uczniów:

  plik docx Szkolny zestaw podreczników DLA UCZNIÓW PO 8 KLASIE 2021 -2022

  plik docx Szkolny zestaw podreczników DLA UCZNIÓW PO GIMNAZJUM 2021-2022

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się