• 26-09-2019

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • J. Pniewska

  Twórca tekstu

 • WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

  Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego odbędą się w piątek 4 października 2019 roku w bibliotece szkolnej, według harmonogramu ustalonego przez członków SU.

  Wszystkich uczniów prosimy o wzięcie ze sobą na głosowanie legitymacji szkolnej lub dowodu osobistego oraz długopisu.

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się