• 28-09-2020

  Data opublikowania

 • Osoba udostępniająca

 • E-mail udostępniającego

 • Wybory do Prezydium Samorządu Uczniowskiego odbędą się w czwartek 1 października 2020.

  W ciągu trzech pierwszych lekcji członkowie SU zaproszą każdą klasę na głosowanie,

  które odbędzie się tradycyjnie w bibliotece szkolnej.

  Każdy otrzyma kartę do głosowania, na której zaznaczy nazwisko tylko jednego kandydata.

   

  Prosimy każdego ucznia o zabranie na głosowanie własnego długopisu i legitymacji szkolnej.

   

  
  W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Pliki cookies służą zbieraniu danych statystycznych o odwiedzanych podstronach.
  PRZECZYTAJ O COOKIES Zgadzam się